предупреждаем об отсутствии!

Lincherezus
Заместитель командующего
14.06.2016 11:31

Навіть не знаю, мабудь тиждень рідної мови.

Вчора тренували Himelsdorf та Clif.

У Химках на Е100 був. Що вам сказати, це казка. Задоволення неймовірне. Після цього Е5 за ТТ не вважаю, так дрібнота по типу СТ =).

Два Е100 на передовій під прикриттям роблять лихо. 3-4,5К дажки, БТР ... ух.

basarab
Офицер штаба
14.06.2016 14:10
14.06.2016 - 11:13, samshuz написал:

Линч, а ты чего это на украинский перешел?))) 

Так он сколько отсутствовал, вот и отвык, простительно_))

Порог вхождения в нормальное состояния велик, да и Хума нет, будет сейчас провокации делать, я же говорил что пакостник.... "Сколько волка не корми...."

Eternity505
Офицер штаба
14.06.2016 14:44

Да пусть хоть на китайском пишит,Линч тащи там на Файсете этом,потом расскажиш.

KoHb_B_IIaJlbTo
Офицер разведки
14.06.2016 14:46

vähemalt kõik saavad enam-vähem aaru, millest siin räägitakse

Lincherezus
Заместитель командующего
14.06.2016 14:56

Так, наша мова дуже схожа і я вважаю що всі мене тут розуміють.  А якщо ні, то питайте.

Сообщение отредактировал Lincherezus: 14.06.2016 15:06
basarab
Офицер штаба
14.06.2016 15:28

Врозумi говоришь......провокатор_))

Eternity505
Офицер штаба
14.06.2016 15:35

Вооо понясло вас,Линч что нужно для Фейседа этого?

Eternity505
Офицер штаба
14.06.2016 15:37

Я тут все жду видео как танки занерфят,эхххх,почти все

Lincherezus
Заместитель командующего
14.06.2016 15:51

Не зважай на чутки про ребаланс танків. Це все брехня, яку розповсюджують дурні, нічого ще невідомо і остаточні данні будуть оприлюднені через доволі тривалий час.

Щоб грати на цій платформі тобі треба зареєструвати аккаунт на сайті http://faceit.com і все.

Там грає доволі багато звичайних рендомних команд, може колись натрапиш на якогось гарного командира і познайомишся. Він тебе буде потім запрошувати в команду.

Доречі, якщо там не пулькати голдою, то в цьому режимі можна з боя тривалістю 7 хвилин вивозити 15-20К срібла без прем аккаунту.

Сообщение отредактировал Lincherezus: 14.06.2016 15:55
samshuz
Офицер штаба
14.06.2016 16:34

Линч, скажи по русски что за тема с faceit, там как я понял регаешься и ищешь команду и играешь ради валюты сайта?

Lincherezus
Заместитель командующего
14.06.2016 16:49

Навіть не знаю що відповісти. Можна дуже багато писати.

На цій платформі дуже багато різноманітних ігор та режимів.

В WoT є декілька ліг: FPL, 7\54, 7\68 та інші. За перемоги ти звісно отримуєшь бали, яки потім зможешь обміняти на золото, танки, одяг, комп'ютерні прилади і навіть справжній автомобіль.

Пошук бою дуже схожий на автопошук в КБ, після підтвердження бою, в клієнті гри випливає віконце спец.бою (як ГК)

Сообщение отредактировал Lincherezus: 14.06.2016 16:50
Eternity505
Офицер штаба
14.06.2016 16:53

Осталось купить 10 лвл,выпрямить руки и ок.

Eternity505
Офицер штаба
14.06.2016 16:58

Во Линч шпарит,интересно капитан так же умеет или шмель.хмм

Линч ,а ты говорить можеш спокойно по Украински или только писать?

SPARCOlg
14.06.2016 17:01

Когда то давно, украинская речь была как песня для ушей, а сейчас аж режет ухо. Линч ничего личного. Як то кажуть - нічого особистого, але я вважаю що більшість людей розмовляють саме російскою мовою у нашому клані і українська їм не розуміла і до змісту твого повідомлення їм прийдеться лише здогадуватися, а це мені здається не дуже толеранто по відношенню до своїх соклановців. Але це сугубо моя думка і я сподіваюсь, що я своєю промовою не ображаю ні  в якому разі ні весь український народ, ні всю українську націю т.д. І ще повторюю, нічого особистого. Це просто думка вголос.  

KOLA_ProRock
14.06.2016 20:53
14.06.2016 - 17:01, SPARCOlg написал:

Когда то давно, украинская речь была как песня для ушей, а сейчас аж режет ухо. Линч ничего личного. Як то кажуть - нічого особистого, але я вважаю що більшість людей розмовляють саме російскою мовою у нашому клані і українська їм не розуміла і до змісту твого повідомлення їм прийдеться лише здогадуватися, а це мені здається не дуже толеранто по відношенню до своїх соклановців. Але це сугубо моя думка і я сподіваюсь, що я своєю промовою не ображаю ні  в якому разі ні весь український народ, ні всю українську націю т.д. І ще повторюю, нічого особистого. Це просто думка вголос.  

Поддерживаю =) А то вобще на Английском или Немецком ещё  говорить начнут, вобще без переводчика не разберёшься.

p.s. С украинским языком проблем не много, но всё равно раздражает то, что надо лишний раз мозг напряч и додумать, что же человек хотел высказать на украiнской мовi. 

Линч, пиши по Русски, пожалуйста.

Lincherezus
Заместитель командующего
14.06.2016 23:43

Якщо я хочу писати на своїй мові, то я буду писати на ній. Звиняй, але я буду зараз писати саме на ній.

У разі якщо вам не побобається, то це ваша особиста думка. Тоді далі можна не читати.

Якщо ви помітили, то я останнім часом скоротив контакти в клані та на форумі. Частково це пов'язано з великим навантаженням на роботі. Але ще мені дуже сподобались деякі бої в танках і я вирішив змінити клан. Хочу спробувати їх доки танки ще такі як є.   З вами я провів дуже багато часу,  отримав багато яскравих емоцій. 

Розформовувати команду не буду, хочаб там будемо зустрічатись. Хто хоче може виходити самотужки. 

Адреси ТС мені вже видали інші. З'являтись на нашому затишному сервері звісно буду. 

Aloha!

Eternity505
Офицер штаба
15.06.2016 00:12

Блин я все понимал ,с последним смс затупок,помогите перевести,помню в детсве шпарил по Украински,а счас все скалероз,что пишит Линч,а?

KOLA_ProRock
15.06.2016 03:19
15.06.2016 - 00:12, Eternity505 написал:

Блин я все понимал ,с последним смс затупок,помогите перевести,помню в детсве шпарил по Украински,а счас все скалероз,что пишит Линч,а?

Если в кратце, Линч благодарит нас за приятную игру и сообщает о своеём уходе.

Линч, Ну, удачи наполях сражений.

ViHHi4aniH
Заместитель командующего
15.06.2016 20:13
15.06.2016 - 03:19, KOLA_ProRock написал:

так це тільки  початок

я також маю намір шукати щось кражчого поки ще є наснага бавитись в WOt

KOLA_ProRock
15.06.2016 23:05
15.06.2016 - 20:13, ViHHi4aniH написал:
15.06.2016 - 03:19, KOLA_ProRock написал:

так це тільки  початок

я також маю намір шукати щось кражчого поки ще є наснага бавитись в WOt

заипали... Прошу придерживаться на форуме этого правила.

Пункт 2.3. Оф. правил WoT. "Официальным языком общения в игровом и боевом чате является русский. Использование иных языков допускается в боевых, турнирных, клановых, взводных каналах и личных сообщениях."

Другими словами. В лс, личной беседе, разговоры ТС\РК и др, подобное хоть на корейском.В общий чат, общий форум и подобное прошу использовать только РУССКИЙ язык!

Сообщение отредактировал KOLA_ProRock: 15.06.2016 23:07
Отвечать могут только авторизованные пользователи

Опрос

Укреп возрождение!!! интересно или нет!
  • да, будем катать! - 88% (14)
  • не очень, но поддержу. - 6% (1)
  • нет, не интересно, я соло задрот) - 0% (0)
  • нет, все надоело. - 6% (1)

У нас открыт набор

Чат

Общий

TeamSpeak 3

Адрес сервера: 

ROXY.WOT.PW

После приема в клан, обратитесь через игровой чат клана к заместителю командира для выдачи прав в TS.

ROXY.WOT.PW TeamSpeak Viewer

Наша группа ВК

Кто онлайн

Гости: Свои: